0
Your cart is currently empty

Over Carola

Carola Paas
Documentair
Fotograaf

Just focus
on what matters

Een echte Drent

in Rotterdam

Opgegroeid in een klein dorpje in Drenthe (Zwartemeer) en uiteindelijk door één gezellig avondje stappen in Rotterdam, blijven plakken aan de leukste Rotterdammer die er is 🙂 Alweer vijf jaar woon ik samen met Mart in deze fantastische stad, met onze poes Santiago Gimenez (Santi). Naast het fotograferen runnen we samen een B&B, Guesthouse Rotterdam. Uiteindelijk heb ik het geluk om de twee leukste beroepen uit te oefenen in de mooiste "Rotstad" die er is!

Als docent Beeldende Vorming heb ik een creatieve achtergrond. 21 jaar lang gaf ik, naast het fotograferen, met heel veel plezier les aan de allerleukste school die er is. Toen ik naar Rotterdam verhuisde, besloot ik om me volledig te richten op de fotografie en dan met name de trouw- en familiefotografie.

Toen een vriendin mij alweer meer dan 17 jaar geleden vroeg om haar bruiloft vast te leggen (toen nog als hobbyfotograaf en met analoge camera), kreeg ik het wel even Spaans benauwd. Wat een verantwoording! Ze gaf me alle vertrouwen dat ik het wel zou kunnen. Gelukkig ging het goed en daarna ging het balletje rollen. Ik kreeg steeds meer aanvragen en ben me uiteindelijk gaan specialiseren door naast het lesgeven verschillende fotografie cursussen te volgen, wat ik nog steeds met enige regelmaat doe, om de fotografie ontwikkelingen bij te houden.

What Else

bedijfsfotografie en evenementen

Naast het maken van trouw- en familiereportages, fotografeer ik af en toe ook evenementen zoals concerten of festivals. Het HELLO Festival in Emmen of de uitreiking van de Esprix Awards in Amsterdam zijn daar mooie voorbeelden van.

0

Bruiloften in binnen- en buitenland

0

Familie fotoshoots en Loveshoots

0

Bedrijven, Evenementen en Festivals

reizen

maakt niet uit waar naar toe!

Als ik vrij ben, vind ik het heerlijk om te reizen. Lange tripjes, of korte, de camera gaat altijd mee, al gebruik 'm dan soms ook gewoon even niet. Onze laatste (lange) reis was naar Thailand, waar we helemaal verlieft op zijn geworden. Maar ook Europa vinden we geweldig. Zelf ben ik nogal een Italië freak, maar Mallorca vinden we ook heel fijn.

De volgende trip die gepland staat is weer naar Azië, Vietnam waarschijnlijk, maar dat is nog niet helemaal zeker. Maakt ook niet uit, alleen het idee dat we gaan vind ik al fijn!

Guest
house

Guesthouse Rotterdam

Bij het huis, dat we kochten in 2020, stond een heel grappig schuurtje. Deze hebben we omgetoverd tot een twee persoons tinyhuisje. Zo konden we er zelf eerst wonen, terwijl we ons huis aan het renoveren waren. Toen die klus geklaard was en we konden verhuizen naar ons 'nieuwe' huis, zijn we gestart met ons gastenverblijf/B&B.

We vinden het super leuk om gasten te ontvangen en het is ook nog eens prima te combineren met mijn fotografie. Heel grappig is dat ik het afgelopen jaar 4 stelletjes te gast heb gehad, die hun huwelijksnacht bij ons doorbrachten. Echt zo leuk! Eén bruidspaar trouwde zelfs vanuit ons huisje en hadden hun first look in onze tuin!

Contact

Wat leuk dat je mijn website bekijkt!

Laten we kennismaken en vertel me jullie wensen en welke fotoshoot jullie graag willen. Dan bespreken we samen wat ik voor jullie kan betekenen. Jullie zijn altijd welkom om bij mij een kop koffie te komen drinken, maar online afspreken kan natuurlijk ook.